Jak zaczac kariere modelki

Jak zaczac kariere modelki Ericcson miał obsesję na punkcie tworzenia tego, co nazwał "silnik słońce", przez co miał na myśli silnik parowy wystarczająco silne, aby zrobić użytecznej pracy w drodze konwersji promieniowania słonecznego w energię mechaniczną. Udało mu się co kilka prototypów.

Maszyny słoneczne Ericsson miał trzy główne cechy. Po pierwsze, on zaprojektowany stożkowy lustro koncentracji promieni słonecznych na centralnej osi (zespoły parasolem do góry nogami z uchwytem skierowanym bezpośrednio na słońce - lustro było we wklęsłym zagłębieniu parasolem, odzwierciedlając światła słonecznego w kierunku łodygi).koszule nocne ręczniki pościele Kraków On wbudowany do kotła w kształcie rury w ognisku zwierciadła dołączony do małego silnika parowego.

"Okazało się słońcem" Ericcson wyjaśnione na wywiad w gazecie w 1870 roku, "światło jest skoncentrowany na metalowej rury w taki sam sposób, szkło powiększające może skupić się gorący punkt światła na kartce papieru, aby ustawić go opuszczają. "

Ericcson był w stanie wykonać urządzenia, które prowadził tłokowego silnika parowego wytwarzającego kilka koni mechanicznych. Choć nie jest zabawka, to był przydatny tylko do prowadzenia małych maszyn, takich jak tokarki lub wentylatora przemysłowego. Skalowanie w górę był to problem, ponieważ wielkość lustro stało nieporęczny.

Prace Ericsson nigdy nie dostał znacznie poza stadium modelu na dużą skalę, ale to właśnie on, która dostarczyła inspiracji dla człowieka o wiele wspanialszy, niektórzy powiedzieliby imponująca, ambicje. To był Frank Shuman, A Brooklyn-ur, wynalazca samouk, który dążył do 1000-konny silnik parowy zasilany energią słoneczną rozmiaru bloku miasta do pompowania wody z Nilu na spieczone pola egipskiej bawełny.

Frank Shuman stał się multimilionerem przed ukończeniem 30 rozwiązując poważne i śmiertelny problem, że plagą stacje kolejowe i inne duże budynki użyteczności publicznej w Ameryce.

- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On