Modeling - odpowiednie cwiczenia

Modeling - odpowiednie cwiczenia

Dodatkowo, jako laureat Pokojowej Nagrody Nobla, jego przekonanie, że komisja ta wymaga, żeby pracować ciężej niż kiedykolwiek "braterstwa człowieka", a tym samym jego powołanie wykraczać poza przynależności narodowych.

Oświadczył, że dzielić się ze wszystkimi ludźmi powołanie się syn Boga żywego; że Bóg jest zaniepokojony z cierpieniem bezbronnych i wygnanych dzieci; że ministrowie są powołani, by mówić o słabym, którzy nie mają głosu, ofiary naszego narodu i jego wroga; że Wietnam mieszka pod szaleństwie wojny o trzech dekad ciągłych; i nie będzie żadnego rozwiązania, aż usłyszymy złamane głosy Amerykanów i Wietnamczyków.

Wspomniał, że Wietnamczycy muszą być patrząc na Amerykanów dziwnych wyzwolicieli gdy rozważała szaleństwo Ameryki wojny. Od Wietnam miał swoją niepodległość w 1945 roku z francuskim i japońskim, Ameryka wspiera francusku, próbując odebrać dawną kolonię poprzez finansowanie praktycznie cały koszt wojny dla Francuzów. Głosił, że Ameryka jest ofiarą zachodniej arogancji odrzucenia rewolucyjny rząd poszukuje samostanowienia w Wietnamie. W rezultacie, nasze samoloty zrzucają bomby na wietnamskich wsi, kobiet i dzieci; zatruwając ich wody; zabijając ich uprawy; niszcząc ich drzew; pozostawiając je bez dachu nad głową; prosząc o jedzenie; i sprzedaży swoich sióstr i matek naszych żołnierzy. W związku z tym, musimy mówić o nich, ponieważ są one również nasi bracia w naszej walce.

On określił, że Hanoi ma rozważyć obecność wojsk amerykańskich na producent makaronu rurki poparcie reżimu Diem w Wietnamie jako naruszenie Konwencji Genewskiej, a nasz prezydent nie wskazała było uwerturą do pokoju wykonane wcześniej przez strony. On powiadomił publiczność jak Ho Chi Ming oglądał gromadzeniu się amerykańskich sił w Ameryce mówił o pokoju; Ming został słuchając międzynarodowych pogłoski o inwazji na północy; i że Ming oglądał strategii sprzed inwazji najpotężniejszego narodu na Ziemi, które obejmują zrzucenie bomb jako agresora na biednych i słabych tysiące mil z dala od swoich brzegów.


- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On