Więcej Dziękczynienia brud na Squanto i pielgrzymi

Więcej Dziękczynienia brud na Squanto i pielgrzymi

Do tej pory większość Amerykanów wie, że prawdziwy pierwszy Thanksgiving miał bardzo niewiele wspólnego z tym, co pokazano na elementarnych konkursach szkolnych. Co oni mogą nie wiedzieć jak najwięcej o to historia pielgrzymów # 146; Przetrwanie w Nowym Świecie, Native American Squanto którzy im pomogli i jak to wszystko miało wiele wspólnego z brudem pod ich stopami.http://ocdlastudentow.pl/co-to-oc/

Nawet po życiu po ich pierwszej zimie Pielgrzymi # 146; los był nadal bardzo dużo w powietrzu i zależne od uczenia się kultywować słabe gleby na obszarze, na którym oni wylądowali. Squanto, rodowity Amerykanin, który mówił po angielsku, bo został porwany przez pierwszych angielskich odkrywców i przewieziony do Anglii, został wysłany do działania jako tłumacza. Między innymi uczył ich słynny już technikę zakopać martwe ryby w każdej kopca kukurydzy, aby ją zapłodnić.

Zarówno Squanto i pielgrzymi nie mieli sposobu rozumienia nauki za zapłodnienia ryb i innych technik, które zostały zapożyczone od rdzennych Amerykanów. To jest dokładnie to, co Bill Heid, prezes Thomson oparte # 147; Solutions od nauki # 148; wybrać się na wycieczkę w # 147; Squanto # 146; s Secret Garden, # 148; darmowa Dziękczynienia eBook dostępna pod adresem: [http://www.squantosgarden.com] Heid opracowała nowy produkt o nazwie ProtoGrow która przynosi o warunkach sukcesu zaprojektowanych przez Squanto. ProtoGrow jest organiczny # 147; super-food # 148; dla roślin, które działa jako alternatywa dla tradycyjnych nawozów sztucznych na bazie. Został on stworzony, aby rzeczywiście naśladować Squanto # 146; s techniką zapłodnienia ryb.

# 147; Co za dużo ludzi don # 146; t wiem, # 148; mówi Heid, # 147; to, że jedzenie Pielgrzymi wzrosła prawdopodobnie smakowały lepiej niż jemy dziś. I było także lepiej dla nich # 148.; To dlatego, że ryby, i całe życie morskie są wyjątkowo nadaje się do nadania gleby substancji odżywczych, które pozwoli produkować najlepsze jedzenie.
nasza strona internetowa
- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On