Ksiazki dla modelek

Ksiazki dla modelek

Najnowsza książka Jaswant Singha 'Jinnah, Indie, Partycja "to dzieło naukowe. Jaswant, który pochodzi z Radżastanu, stan pustyni na zachodnim pograniczu dzisiejszej Indiach, jest ex Indyjski oficer armii, którzy jako główny podał się do dymisji, aby rozpocząć karierę polityczną. Był członkiem założycielem BJP hinduskiego revivalist stroną.allnutrition Jaswant jest powszechnie uważany za autorytet w sprawach obronności i bezpieczeństwa narodowego. On wzrosła do wyeksponowany w BJP i został wybrany przez Vajpayee się minister spraw zagranicznych podczas dawnych rządów BJP okresie 1998-2004.

Jinnah jest jak czerwona płachta na byka dla większości Indian i polityków. Mało książka została napisana na temat założyciela Pakistanu przez którąkolwiek zauważalną Indian. Zatem Jaswants książka wypełnia pustkę i podejmuje próbę zrozumienia umysłu Jinnah i jego równanie z hinduskich przywódców mianowicie kongresowego Patel, Nehru i Gandhi. Książka jest przejrzysta i dobrze napisane. Jego interpretacja brudnej i krętą okresie zaborów w 1947 roku jest dobrze przedstawione. Jinnah teraz podane kredytowej dla Pakistanu nie była naprawdę międzywspólnotową w ogóle. Zapamiętaj swój sprzeciw wobec Kalifatu ruchu obsługiwanego przez Gandhiego? Ale on się manewrować przez liderów hinduistycznych Gandhi i Patel i powoli jego umysł akceptowanych teorii dwóch narodu. Kto jest winien tej przemiany? Jaswant pisze z polotem i wydobywa rękę Nehru i Patel w tej transformacji. Indie mogą pozostają zjednoczeni tylko wtedy Nehru w swej chciwości, aby stać się premier nie grał w ręce Brytyjczyków. Jaswant klarownie doprowadza do przekształcenia Jinnah od nacjonalista i świeckości do jedynego rzecznik prasowy indyjskich muzułmanów. Ale on jest w stanie dać żadnej jednoznacznej odpowiedzi.

Singh wydobywa fakt, że nie był Jinnah nienawidzący Hindusów, ale był tylko uczulony na stronę Kongresu i jej przywódców hinduskich Gandhiego i Nehru. Wielu Hindusów nie będzie się z tym zgodzić. Odpowiedzialność partycji ma być prosto pokrywany przez Nehru, który miał ucho Gandhi w tym czasie. Jaswant ten sposób podsycane żar i płomień wzrosła tak wysoki, że został mu spożywane. BJP wydalił go i Jaswant w ziemi niczyjej za napisanie czegoś, co jest przekleństwem dla większości Hindusów. Ale Jaswant musi być uzupełniane za napisanie czegoś, co nada świeży materiał do przemyśleń na intelektualistów. Można nie zgadzać się z ocenami Jaswant, ale nie może sobie pozwolić, aby go zignorować. Proza jest prosta i na całości książka jest dobrze napisana. Warto czytać każda osoba, która jest zainteresowana subkontynentu.

https://projekty-sklepow.pl/wyposazenie-sklepow-spozywczych/
- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On