Minusy modelingu

Minusy modelingu

Stalin skorzystał z tych czystek umieścić intensywne na stronie więcej informacji grozę w sercach narodu rosyjskiego. Stalin prowadził ludzi do wiary, że były zagrożone niebezpiecznych wrogów wewnątrz partii komunistycznej. Używał zabójstwo Kijowie dostać przejażdżkę groźby wrogów wewnętrznych. Byli pierwszym wyrzucony z partii na podstawie fałszywych oskarżeń, a potem wywieziono do łagrów których większość zmarła na warunkach obozów.

Eugenia Ginsburg, którego był profesorem specjalizującym się w komunizmie na uniwersytecie, a także redaktor komunistycznej gazety o nazwie "Red Tatarska" w jej okolicy, był bardzo lojalny członek partii. Przyznała, że ??była gotowa "umrzeć dla partii" 53. Przez całe życie pozostał komunistą w sercu, a ona cieszył miano towarzysza. Była w szoku i zaskoczony, kiedy po raz pierwszy usłyszał o aresztowaniach z czystki. Nie mogła uwierzyć, że przestępcy zrobiły ich drogę do partii. Ona bardzo się zdziwił, gdy jej mąż został oskarżony. Ona oskarża męża, kiedy został aresztowany za zdrajcę.

Większość ludzi w ich kraju nie może uwierzyć, że ich własny rząd aresztuje lojalnych członków partii. Nawet mąż Ginzburg uwag Ginzburg o aresztowaniu Petrov, kiedy czyta raport w gazecie "Słyszałeś? Pedrov okazał się wrogiem ludu! Jak przebiegły, musi być, aby uciec z nim tak długi." (Paul p44) Ta książka pokazuje nam, jak wierny mężczyźni i kobiety są z ich strony, po represjonowany jako wroga ludu.

Ta książka nie jest o wrogiem komunizmu. Ona pozostaje wierny jak wielu innych ludzi, takich jak ona, a w jej położeniu. Ci ludzie wierzyli, że ludzie, z którymi były aresztowane, były naprawdę popełnieniem czegoś, ale po prostu sami zostali niesłusznie oskarżony i było tylko nieporozumienie. Jednym z komórki kolegi Ginzburg wierzyli, że Stalin nie wiedział, co się dzieje w kraju i więzienia, że ??ludzie są wysyłane.

- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On