Modeling - pytania

Modeling - pytania

Pionierzy opracowany prywatne mechanizmy do egzekwowania prawa i zdefiniować i egzekwowania praw własności". Innym przykładem wielkiej ingerencji rządu w prywatnej przedsiębiorczości jest przykładem interakcji Hoovera i Roosevelta w gospodarce w czasie Wielkiego Kryzysu. Woods pokazuje, że obaj prezydenci interweniował na rynku, ustanawiając kontrole i programy wydatków, że tylko spowodowane Depresja stać się dłuższe, głębsze i bardziej zgubnych finansowo dla populacji ogólnej.ubezpieczenie na samochód

Innym tematem, który jest obecny w różnych rozdziałach jest to, że uprawnienia Kongresu oraz prezydencji oraz w jaki sposób z czasem uległy zmianie, a ich pierwotne intencje w konstytucji zostały zniekształcone. Woods analizuje wniosek, że Konstytucja USA jest "żywy, oddychający Dokument", pokazując, że to jest właśnie wynik twórcy chcieli uniknąć: brytyjska konstytucja została uznana za żywy, oddychający podmiot przymusowej się na koloniach. Ojcowie Założyciele chcieli konstytucję, która była pisemna umowa między ludźmi i rząd i mogła być zmieniona poprzez różne metody, ale nie tylko z duchem czasu. Książka wygląda także na międzypaństwowych klauzuli commerce, które rząd federalny używa teraz uregulować Beskid Żywiecki noclegi całą działalność zarobkową, co nie było intencją założycieli. Woods twierdzi, że wyrażenie "między państwa" odnosi się do "handlu między jednym państwem i innym, a nie handlu, który występuje w jednym państwie, a jedynie obawy ma wpływ na innych", chociaż rząd zniekształcone to do regulowania wszystkiego i niczego, co mogłoby wpływać na handel, które przyznały jej "niezwykłą moc ingerowania w życiu Amerykanów." Rola rządu miała Konstytucja być małe, mimo że podjął się coraz więcej uprawnień do stanowienia prawa w życie Amerykanów.

Uprawnienia prezydenta Stanów Zjednoczonych są również badane przez Woods, który określa, że ??prezydent teraz dzierży znacznie większą moc niż pierwotnie udzielone.

- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On