Modeling - pytania

Modeling - pytania

Pionierzy opracowany prywatne mechanizmy do egzekwowania prawa i zdefiniować i egzekwowania praw własności". Innym przykładem wielkiej ingerencji rządu w prywatnej przedsiębiorczości jest przykładem interakcji Hoovera i Roosevelta w gospodarce w czasie Wielkiego Kryzysu. Woods pokazuje, że obaj prezydenci interweniował na rynku, ustanawiając kontrole i programy wydatków, że tylko spowodowane Depresja stać się dłuższe, głębsze i bardziej zgubnych finansowo dla populacji ogólnej.ubezpieczenie na samochód

Innym tematem, który jest obecny w różnych rozdziałach jest to, że uprawnienia Kongresu oraz prezydencji oraz w jaki sposób z czasem uległy zmianie, a ich pierwotne intencje w konstytucji zostały zniekształcone. Woods analizuje wniosek, że Konstytucja USA jest "żywy, oddychający Dokument", pokazując, że to jest właśnie wynik twórcy chcieli uniknąć: brytyjska konstytucja została uznana za żywy, oddychający podmiot przymusowej się na koloniach. Ojcowie Założyciele chcieli konstytucję, która była pisemna umowa między ludźmi i rząd i mogła być zmieniona poprzez różne metody, ale nie tylko z duchem czasu. Książka wygląda także na międzypaństwowych klauzuli commerce, które rząd federalny używa teraz uregulować pismo z sądu Tarnowskie Góry całą działalność zarobkową, co nie było intencją założycieli. Woods twierdzi, że wyrażenie "między państwa" odnosi się do "handlu między jednym państwem i innym, a nie handlu, który występuje w jednym państwie, a jedynie obawy ma wpływ na innych", chociaż rząd zniekształcone to do regulowania wszystkiego i niczego, co mogłoby wpływać na handel, które przyznały jej "niezwykłą moc ingerowania w życiu Amerykanów." Rola rządu miała Konstytucja być małe, mimo że podjął się coraz więcej uprawnień do stanowienia prawa w życie Amerykanów.

Uprawnienia prezydenta Stanów Zjednoczonych są również badane przez Woods, który określa, że ??prezydent teraz dzierży znacznie większą moc niż pierwotnie udzielone.

- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On