Plusy modelingu

Plusy modelingu

Nadya Korolyova informował wszystkim w komórkach o jej uczucia "Musimy wszyscy z nas napisać do Stalina tak, że zna prawdę, a kiedy to robi, jak on może niech takie rzeczy dzieją się z ludźmi" (Korolyova, 283). Ale Stalin wiedział, co się dzieje, jak był za nim.

Ginsburg staje się zaangażować w tej czystki, kiedy jeden z jej przyjaciół, profesor Elov zostaje aresztowany za napisanie książki.transport door to door Ta książka ma rozdział o Trotshist półgłosem. Od Ginzburg był przyjacielem Elov, rząd sowiecki stał się bardzo podejrzliwy w stosunku do niej też. Jej urzędnicy firm oskarżył ją o braku potępienia Elov. Nie mogła uwierzyć, że to dzieje się z nią, jak ona nie myśli Elov zrobiła nic złego.

Kiedy po raz pierwszy oskarżony o spisek, ona stoi mniejszą opłatę od Beylin i jego kolegi. Ale później, że ma do czynienia z bardziej poważnych zarzutów, kiedy jest przesłuchiwany. Ona jest oskarżony o bycie przywódcą międzynarodowej sieci terrorystycznej, która potrafi zmierzyć się kary śmierci dla niego. Jej przyjaciele i rodzina aluminium 2017 rada, żeby wyjechać z kraju, jak wiele innych w jej położeniu zrobili. Ale z powodu swojej lojalności wobec partii nie chciała opuścić kraj. Wierzy, że jej imię to wyjaśnić w systemie prawnym. Wierzyła, którzy zostali aresztowani byli naprawdę winny. Nie mogła uwierzyć w to co się dzieje, była tak naïve wierzyć, że samochody dostawcze na ulicach nieśli mleko nie szpiegostwo na nią. Jej przyjaciele, takie jak jej byłego kolegi Wołodia Dyakonov i Naryi Kozlovo którzy podpisali dokumenty przesłuchań których byli także rozpaczliwa nie zostaną aresztowani, potwierdzone jej zarzuty.

Każdy był ofiarą tej czystki, wszyscy członkowie partii byli ofiarami, integratorów nawet Ginzburg zakończył się w tych obozach. Ona kończy się dając jej wodę w jednym z tych obozów do jednego tych, których przesłuchiwano ją i pomógł jej aresztowaniu.

- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On