Zabijanie Rommel Napisane przez Stevena Pressfield

Powieść ta stanowi doskonałą uwagę Desert wojennych w Afryce podczas II wojny światowej. Konto jest zaczerpnięte z rękopisów napisanych przez R. Lawrence Chapman "Chap", jak go nazywano. Ojciec CHAP jest był mentorem i zastępczym ojcem dla autora tej książki, którzy nigdy by rozważyć opublikowanie jego "konto" swojego małoletniego, jak to określił, serwis do Anglii w czasie wojny w bardzo nieprzyjaznych obszarach pustynnych w Afryce i Tunezji. historia CHAP miał mnie schylając, jazdy, unikając kul i inne amunicji, samolotów, ponieważ najechali obszar, a pomaga naprawiać pojazdy, które tak często się zepsuł w upale pustyni dni i zimne noce.

Long Range Desert Group składa się z bardzo wysoko wyszkolonych sił specjalnych, które są przeszkolone do pracy w najtrudniejszych warunkach klimatycznych i terenowych. Pustynia jest powszechnie uważany za piaskiem i gorąco z bezlitosne słońce praży na dowolnym żywych lub martwych stworzeń. To prawda, ale w nocy może się bardzo zimno powoduje takie ekstremalne temperatury, że ludzie i sprzęt mieć twardy tokoferol czas po prostu trwałe. Chap ostatecznie przypisany do jednej z tych grup i uczy się szybko, że jego trening nie daje mu wystarczającą wiedzę, że będzie musiał znosić, a nie tylko klimat, ale wróg składające się z niemieckich myśliwców pustynnych wodzą generała Edwina Rommla, znany również jako The Desert Fox. LDRG poluje na Rommla przez większość wojny pustyni w tej historii. Celem było znalezienie go, aby go zabić. Rommel nie chować się za jego siły, lecz doprowadziło je zazwyczaj z przodu je czyniąc go narażona na wroga.

Chap była tylko jedna mała część działania pustyni, ale to, co widział i miał zrobić, aby istnieć, wraz z jego własnych ludzi, sprawia, że ??dla wielkiej odczytu.

- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On