Życie codzienne w starożytnym Egipcie - Przegląd

Życie codzienne w starożytnym Egipcie - Przegląd

Ten artykuł jest przeglądem Czerwonej Ziemi, Czarnego Lądu: Życie codzienne w starożytnym Egipcie Barbary Mertz (wersja audio). dam moje przemyślenia na temat autora, krótki przegląd zawartości i całościowej oceny.

Właśnie skończyłem słuchać świątynie, grobowce i hieroglifów przez tego samego autora i był pod wrażeniem piśmie Mertz użytkownika.http://www.septica.pl/Velox-TOP-AF-1-L-d155.htm?tab=description Więc postanowiłem dać życie codzienne w starożytnym Egipcie szansę (każdy, kto szukał wie, że nie ma wiele książek audio w starożytnym Egipcie dostępnych do pobrania). Łatwo jest powiedzieć, że pisze z doświadczenia i robi to z dużą dozą humoru. Mówi o jej czasie w Instytucie Wschodnim i jej wielu wycieczek do Egiptu. To z pewnością sprawia, że ??czujesz, że autor jest właściwy, by mówić o jej przedmiotu.

Zawartość książki nie są techniczne więc to sprawia, że ??książkę dostępną dla każdego. Obejmuje on zagadnienia, począwszy od geografii religii miłości do odzieży. Można by pomyśleć, że coś takiego egipskiej odzieży nie byłoby bardzo interesujące, ale myślę, że każdy czytelnik / słuchacz będzie zaskoczony na głębokości tematu. Książka zawiera również dużą liczbę udzielonych historie z autentycznych tekstów egipskich.

W ogólnej ocenie, ten tekst jest absolutnie fantastyczny. Słucham dużo książek audio bo dojeżdżać. I trzeba przyznać, że nie zakończy się ich liczbę, ponieważ albo materiał jest nudny lub czytelnik jest straszna. Żadna z nich nie jest w przypadku tego tekstu. Mertz naprawdę sprawia, Życie codzienne w starożytnym Egipcie ożywają. Inne teksty na temat historii starożytnej wyjaśnić, jak odległe i różne osoby z przeszłości były; Jednak jeden kończy ten tekst wrażenie, że starożytni Egipcjanie byli prawdziwi ludzie z wielu takich samych obaw, że we współczesnym świecie. Mertz wykorzystuje doskonałą ilustrację w które możemy oglądać starożytnych Egipcjan jak mumie, które widzimy w muzeach. Jednak ona bierze te mumie i stawia ciało i kości z powrotem na nich. To naprawdę jest przyjemna książka o starożytnym Egipcie.

Jeśli Google i chciałbyś uzyskać ten tytuł jako Free Audio pobrać kliknij tutaj [http://www.ANEart.com] i znaleźć skarb w dolnym lewym rogu ekranu. Ta oferta pozwoli Ci pobrać Red Land, Czarnego Lądu i jeden inny tytuł za darmo.

Jeremy Thompson jest instruktorem poziom absolwent Starego Testamentu / hebrajskiej Biblii.

hosting wordpress
- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On