Cechy dobrej hostessy

Cechy dobrej hostessy Inne badania wykazały, że organiczne owoce i warzywa są lepsze od tych odżywczo produkowany przy użyciu tradycyjnych metod uprawy. Odpowiedź Heid twierdzi to samo teraz, jak to było w Squanto # 146; s day: stosując nawożenie oparte morskiego.

Szczególnie ukierunkowane ogrodnika podwórku, druga połowa Heid # 146; s książka wyjaśnia jak uprawiać organiczny ogród przy użyciu Native American techniki sadzenia i morskich Nawóz do wzbogacenia i poprawy gleby.regeneracja wałów Różnorodne możliwości towarzyszących sadzenia są sugerowane wraz z układami dla trzech tradycyjnych indiańskich ogrodów, które odpowiadają różne środowiska i warunków glebowych. To kulminuje z wyborem języka angielskiego i indiańskich receptur korzystających z produktów ogrodowych, które są oparte na tym, co faktycznie zjadane podczas pierwszego Dziękczynienia.

Przez ponownym ludzi dzisiaj z jednym z America # 146; s największych bohaterów i jego życiodajny dar dla pielgrzymów, Heid pragnie ożywić zainteresowanie zapomnianych metod ogrodniczych, że urodziła pierwszego Dziękczynienia. Historia głosi, że Samoset i Squanto powitał pielgrzymów, a następnie poprosił o piwo. Ale w końcu to nie był # 146; t do piwa Pielgrzymi mieli dla rdzennych Amerykanów, tak jak to było żyzne ogrody i obfitych żniw tubylcy powrócił tak swobodnie. # 147; naprawdę chcę, aby pokazać wszystkich Amerykanów, dlaczego Squanto nr 146; s Secrets pracował dla naszych pielgrzymi i jak jego życiodajne tajemnice są cenniejsze dziś. Jako Amerykanie, wszyscy powinniśmy być wdzięczni za ten wielki człowiek # 148.;

Rozwiązania z nauki jest małą firmą Illinois pomagając ogrodnicy podwórku rosną zdrowsze i lepiej degustacji owoców i warzyw z nawozów na bazie alternatywą, morskich.

najtańsze oc opinie
- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On