Co jesc na poczatku kariery modelki

Co jesc na poczatku kariery modelki

Przed tanie oświetlenie wewnętrzne, wszystkie te budynki miały ogromne świetliki szklane do oświetlania ich wnętrza, a gdy śnieg i wiatr - albo skały wyrzucone przez złośliwego nastolatka - rozbił świetlik ze szkła, fragmenty włóczni jak spuściliśmy na te poniżej, jak broni , okaleczania, a czasem ich zabijania. Gazety z 1850 i 1860 są pełne takich opowiadań.oc ac nw

Rozwiązanie Shuman jest? Produkt nazwał "szkła bezpiecznego", który wytwarzany poprzez kanapkę z dwóch arkuszy niedrogiego Pittsburgh szkła płaskiego utrzymywanych razem z czystym związkiem gumy cementu. Szkło bezpieczeństwa nie roztrzaskać się na milion kawałków, kiedy wybuchła. Przeciwnie, pomarszczenia się podobnie jak wyciska arkusza papieru. Szkło bezpieczne jest stosowany do dziś w szyb samochodowych oraz okulary ochronne. Shuman był bogato nagrodzone tej ratującej życie wynalazku, co pozwoliło mu, jak Ericcson przed nim, by poświęcić cały swój czas i osobistego bogactwa jego obsesji zwierzęcia: gigantycznych silników zasilany energią słoneczną parowych.

Dlaczego tak niewielu z nas dziś świadomi Frank Shuman i Johna Ericssona? Być może to dlatego, że nauka pamiętamy z 19. wieku, dobrze znane historie Edisona i Marconi, Diesel i Westinghouse, jest nauką, która stała się głównym nurtem, nauka, która ma wpływ na nasze codzienne życie. Historia energii słonecznej wieku temu zostało zapomniane, a może dlatego, że zbyt wiele nawet dzisiaj odrzucić słoneczna jako marginalny technologii, jeden, że (nie może lub może) nie posiada transformujący wpływ na nasze życie.

Na szczęście, jest tam kilka dobrych książek non-technicznych na rynku oraz w bibliotekach, które opowiadać tę fascynującą historię energii słonecznej przed 1900. Tematem wielu z tych książek jest to, że technologia parowa słonecznej opracowane ponad sto lat temu w końcu staje się głównym nurtem.

- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On