Jak zostac modelem

Jak zostac modelem

The Last Crusaders: The Hundred Year Battle for the Center of the World

Barnaby Rogerson

Overlook Prasa

Czarno-białe ilustracje całym

Twarda 35 $ (Can $ +43,50)

512 pp

ISBN 978-1-59029-286-9

Świat XV i XVI wieku została ukształtowana przez dwóch potężnych sił: religię i prochu-niszczący kombinacji. W ciągu ostatnich krzyżowców dietetyk online Barnaby Rogerson maluje żywy płótnie, zamiatanie pod względem zakresu i pełne pamiętnego szczegółowo walki pięćdziesiąt lat pomiędzy Habsburga i Osmańskiego Empires o kontrolę nad Morzem Śródziemnym.

Okres od 1450 do 1590 roku zmienił oblicze historii świata. To ten stworzeniu pierwszego wielkiego narodu Stanów Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Turcji i krajach Afryki Północnej. Granice rysowane wtedy pozostają narodowej, kulturowej, językowej i granice religijne dziś. Celem autora jest wyjaśnienie "ostatnią wielką tektonicznej przesunięcie" w układzie sił w Starym Świecie. "Wszyscy powinniśmy usłyszeć te historie co najmniej raz", pisze: "jeśli chcemy mieć jakąkolwiek wiedzę na temat naszego współczesnego życia."

Czytelnicy będą rzeczywiście zostać uderzony podobieństw do naszych czasów. Podobnie jak bombardowania atomowego na Hiroszimę, zniszczenie Konstantynopola przez Turków w 1453 roku wysłał artylerii fala uderzeniowa na całym świecie (największy pistolet Turków mogłyby rzucić 1200 funtów granitu piłkę nad mili) i rozpoczęła rujnująco kosztownego wyścigu zbrojeń. Działka byli ICBM ich dzień i nastąpił wyścig między wielkimi narodami ukształtować tak wiele, jak tylko mogli. Wykwalifikowani twórcy broni (wiele z nich Żydzi wygnani z Hiszpanii w 1492 roku) były w wysokim popytem i często chętni do pracy za najwyższą cenę. I, podobnie jak uran dzisiaj, źródła saletry, składnik prochu, były ostro walczyli.
żerdzie energetyczne
- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On