Modeling - historia

Modeling - historia

Urzędnicy i strażnicy stać się ofiarami. Każdy z każdym połączeniu bezpośrednio lub pośrednio z zdrajca był również podejrzewany o bycie zdrajcą. Dlatego wiele osób zwrócił na siebie, aby uniknąć przepłukuje się. Ale jak to dostrojone się, że nawet nie pracować jako osoby te były również jako czystki.http://sklepswanson.pl/ashwagandha-450mg-100kaps Ale Ginzburg nie oskarżył nikogo.

Podczas integracji Genzburg była poszczęściło przegapić Stalina najgorszy terror, jak była tylko psychicznie torturowany podczas gdy inni byli torturowani, a także fizycznie. Mimo, że śledczy wiedzieli opłat i zeznania były fałszywe, to oni nadal chcą swoje podpisy na fałszywej spowiedzi. Może być tak, że jeśli nie dostaną podpisy przesłuchujący może być również usunięte. Jeżeli osoba odmawia podpisania spowiedzi, staną w obliczu przemocy fizycznej i psychicznej, a wszędzie od dłuższego przesłuchań bez jedzenia i wody, mówiąc, że aresztują ich rodziny też. Niektóre z przesłuchujących pójdzie do wściekłości i uderzył oskarżyciela. Genzburg nadal odmawia podpisania spowiedzi.

Ginzburg Uważa się, że miała zamiar otrzymać karę śmierci przed trybunałem wojskowym, lecz ona dostaje 10 lat więzienia. Po odbyciu dwóch lat przy Yaroslavi i przechodzi kilka innych więzieniach ona kończy się wysłaniem do obozu pracy w Kilyma w regionie północno-wschodniej Syberii z etykietą Cargo Train "specjalnego sprzętu." Został on wykorzystany dla bydła, a nie ludzi. Ten pociąg towarowy jest bardzo podobny do doświadczenia żydowskiego w czasie drugiej wojny światowej Hitler "ostatecznego rozwiązania".

Później była umieścić na łodzi, które ludzie szczelnie zgrupowane w, idzie i obecnie świadoma podczas podróży, dopóki nie wyląduje na Syberii, gdzie jest to mrożone nieużytki. Ginzburg był w stanie przekupić lidera, który przydziela pracę różnym miejscu pracy, i był w stanie pracować w pensjonacie gosposie.

- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On