Modeling - watpliwosci

Modeling - watpliwosci Theodore Roosevelt jest postrzegana jako inicjatora powstaniem "imperialnej prezydentury," ze względu na jego zwiększoną widoczność w życiu Amerykanów i nadzwyczajnego użycia prezydenckich dekretów (1006 ogółem). Jednak Kongres również przenoszone uprawnienia do prezydenta, aby wysłać żołnierzy na całym świecie, bez wypowiedzenia wojny.perfect - hurtowania jednorazowych opakowań foliowych Ten transfer władzy jest teraz tak kompletna, zgodnie z Woods, że "W 2002 roku, w przededniu wojny z Irakiem, kongresman Ron Paul (R-TX) podkreślał, że on miał przez lata Clinton, że jeśli kraj ten miał iść na wojnę, Konstytucja wymaga, aby Kongres zatwierdza deklarację wojny ... powiedziano mu przez wybitnych Republikanów, że jego pozycja była przestarzała i że sprawy nie zostały wykonane w ten sposób już. " W swoich rozmowach pytań związanych z tematem konstytucyjnych uprawnień rządu federalnego, Woods pokazuje, że uprawnienia pierwotnie przyznanych państwom zostały przywłaszczone przez rząd federalny, który doprowadził do konsolidacji władzy w Kongresie, oddziału sądowego, a zwłaszcza prezydencja.

Modeling - watpliwosci

Istnieje wiele innych tematów, które Woods analizuje, jak mity praw obywatelskich, programy opieki społecznej rządu, a spuścizna interwencji prezydenta Clintona w Kosowie. Wiele pytań poruszyć kwestie, które są mało omawianych w głównych kont. Źródłem problemu, zgodnie z Woods, mogą być powiązane z systemu szkół publicznych, która uczy te same mity i te same historie jednostronna. Ta rakieta może prowadzić tylko w propagandzie wielkości wielkiego rządu, zła na wolnym rynku, a boskiego statusu prezydentów. Jak stwierdza Woods, "ta sama grupa ludzi, którzy posiadają monopol na władzę opodatkować i moc, aby zainicjować siła również sprawować skuteczną monopol na władzę, aby wychowywać przyszłe pokolenia Amerykanów." Tak więc, zdrowy sceptycyzm jest zalecane dla wszystkich oficjalnych rozmów typu party-linia tych programów i ról.

Książka, w końcu, jest zaproszeniem do krytycznego myślenia niektórych największych mitów American History. Woods nie próbuje oczerniać swoich celów lub do badania spraw w najdrobniejszych szczegółach, a nie oferowanie drugiej przyjrzeć amerykańskiej historii. Mimo, że każdy może nie zgadzać się z Woods 'na wszystkie problemy, to jest dla niego ważniejsze, że ludzie wiedzą, że istnieje druga strona wielu z najbardziej znanych opowieści o Ameryce i wyciągnąć własne wnioski, zamiast wziąć funkcjonariusz publiczny szkolnym uczy propagandę w wartości nominalnej.

pierwszeubezpieczenieoc
- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On