Jak przetrwac casting

Jak przetrwac casting

Snap Me przyszłego - Recenzja książki autorstwa Connie Götsch

Powiew przeszłości! Blizny na całe życie, Shelby McCoy wisi na snach jako uparty, zdolnego, pojedynczy Administratora Mall wzdłuż rzeki San Martin w Nowym Meksyku. Jej miłość do indiańskich artefaktów utrzymuje ona koncentruje się na muzeum i galerii sztuki w centrum handlowym, i gdzie indziej w Krainie zaklęcia.www.pracowniaroslinna.pl Jako fotograf, jej poglądy nabrała większego zainteresowania.

Gdy J. Rodney, właściciel centrum handlowego, zakwestionował jej osobistych wartości i zawodowych wyborów, Shelby wziął wyzwanie, złożyła rezygnację i opuścił jej bezpieczną bezpieczną pozycję dla sprośnych szaro-zielonych ścianach lokalnej redakcji. Szczery zdjęcia, słowa ostrzeżenia, a jej własna znacząca chęć osiągnięcia czegoś wielkiego, przy jednoczesnej ochronie gruntów uwielbia wysłał ją niebezpiecznie w ramiona (lub dołu, jak to było) niebezpieczeństwa. Przerwa Warnera w jej domu zostawił ją przestraszył i ból z powodu utraty jej psa, ale stała silna, trzymając się nadziei utrzymania i przyszłości z mężczyzną jej marzeń, Kurator Muzeum, Benjamin Keitha. Warner kontynuował ją zagrożeniami, na wniosek Charlie Pierson, ale niebezpieczeństwo została podjęta. Jego groźby padł na martwej przestrzeni. Benjamin Keith przebywał w pobliżu, ochrony osobistej, nadal budować swój związek z Shelby, udaremniając wcześniejsze wysiłki Charliego.

Tymczasem Charlie schował się, trzymając się nadziei na odzyskanie jego związek z Shelby i grabieży z rodzinnych stron. Jego kontynuował naloty na National Preserve Ziemie narodowe skarby umieszczone w rękach Art Aficionado na sprzedaż. Haki i zamienia w książce, że jesteś nadal zablokowana na działania, szybko zmierza w kierunku ostatecznej kulminacji. jasne, zwięzłe styl pisania Connie Götsch za bawi i wychowuje cię o rdzennych ziem i artefakty Northwestern Nowym Meksyku. Choć historia jest fikcyjna, spokój Nowego Meksyku prześwituje w chwalebnych faktycznych opisów krajobrazy, pogody i społeczności. Pozytywny Format historii wprowadzi cię do ziemi i pochłania swoje serce z Frasobliwy realiów kutych w upalne fikcji. Chciałbym zachęcić każdego, aby przeczytać tę książkę. Słowa będą mamić zmysły przenikliwym zmysłowy ruch.

oc najtańsze ubezpieczenie
- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On