Modeling w Ameryce Poludniowej

Modeling w Ameryce Poludniowej

Przegląd z 33 pytań na temat historii amerykańskiego Ty nie miałeś się zapytać

"Każdy rozdział nauczył mnie coś nowego i nieoczekiwanego", głosi jeden z gości na końcu książki 33 pytań na temat American History Nie powinno się zapytać, Thomas E. Woods Jr. to jako odpowiedni podsumowanie książka, jak można było się spodziewać, jak ustawia się ponownie Woods niektóre z najczęstszych mitów amerykańskiej historii i spojrzeć na nie w świetle non-politycznie poprawnego myślenia.ubezpieczenie oc opinie W opisie stanów książka "jest historia znasz i wtedy nie jest prawda." To nie tak, prawda, że ??wyidealizowany Woods prezentuje się odpowiedzieć na jego trzydzieści trzy pytania.

Jako całość, książka jest bardzo pouczające i wypełnione wnioski poparty licznymi cytatami z książek, różnych rządów i prywatnych studiów i artykułów naukowych. W książce tej krótkiej (około 260 stron), po prawie trzydziestu stron indeksy i cytatów wynika, że ??Woods zrobił sporo badań i sprawdzania faktów. Tak więc, podczas dyskusji o kwestiach, które są prezentowane informacje mogą zawierać dużo w przeciwieństwie do konwencjonalnych mądrości, książka zachęca czytelników do sprawdzenia poprawności każdego rozdziału. Założenia nie są dokonywane podczas omawiania faktów i wydarzeń historycznych, ale Woods ma wyciągnąć pewne nadrzędne tematy w całej książce, oprócz rozwiać pewne powszechnie posiadanych mity na temat amerykańskiej historii.

Jednym z tematów, które Woods omawia kilka rozdziałów książki jest kwestia małych rządowych i wolnego rynku w porównaniu do wielkiego rządu i gospodarki polecenia typu. Woods pokazuje, że "Dziki Zachód" nie było wszystko, co dzikie, pomimo wyraźnego braku instytucji rządowych i ochraniaczy. Zamiast bezprawia i przemocy ", na wet w przypadku braku rządu, stary Zachód był znacznie mniej gwałtowny niż większość amerykańskich miast dziś.

- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On