Modeling - wyjazdy zagraniczne

Modeling - wyjazdy zagraniczne

Poza Wietnam: Czas się złamać milczenie została dostarczona przez Martina Luthera Kinga, w dniu 4 kwietnia 1967 roku, na spotkaniu zainteresowanych duchownych i świeckich w Riverside Church w Nowym Jorku, New York. Istotą wypowiedzi skupił się na wojnie w Wietnamie. Przekonanie duchowieństwa wzięło tematem ciszy jest zdrada. Wniosek został osiągnięty że muszą wypowiadać się przeciwko wojnie nad sprzeciwu, że pokój i prawo cywilne nie mieszają się.ochronaoc.pl/oc-na-samochod/ Król obiekty takie uwagi jak tragiczne nieporozumienie świata. Podkreślił, że nie był na spotkaniu rozmawiać z Chin, Rosji, Narodowy Front Wyzwolenia, i / lub Hanoi. Był tam mówić do swoich kolegów Amerykanów, którzy mają obowiązek zakończenia konfliktu, który został wyodrębniony wysoką cenę w Wietnamie i Ameryce.

Jeśli chodzi o wagę angażowania się w wojny w Wietnamie, Król wymienił siedem głównych powodów, aby doprowadzić do końca wojny w oparciu o wizji moralnej. Stwierdził on, że Wietnam jest podłączony do walki on i inni walczą w Ameryce dla ubogich. Jednak nagromadzenie wojny złamał programu przez społeczeństwa szaleje nad wojną. W wyniku tego, że wojna jest jako wróg biednych, których zabrał żywotnych zasobów z programów dla ubogich. Był również uważany dylemat synowie biednych Amerykanów, którzy walczą i umierają w nadzwyczajnych dużych ilościach w Azji Południowo-Wschodniej w obliczu tak tragiczne, zwłaszcza, gdy nie byli nawet w stanie chodzić do tej samej szkoły w Ameryce, albo mieszkają w tym samym bloku, który dalej manipulacji ubogich.

Wierzył, że zmiana przyjdzie do Ameryki poprzez działanie bez przemocy. Dlatego musi on podnieść głos przeciw przemocy zadawanego uciśnionych dla dobra Ameryki i nie może milczeć. Twierdził motto Southern Christian Leadership Conference jest http://denarte.pl/uslugi_implantologia.htm "Aby uratować duszę Ameryki", który nie może zostać zapisany, jeśli niszczy dusze ludzi na całym świecie.

- autor artykułu

Author: luxuryfashionmodels.pl

Share This Post On